Меню:
Розклад автобусів
Наша адреса:
53211 Дніпропетровська обл. м.Нікополь вул.Дідика,23 Тел.факс 8(05662)5-16-53 е-mail: rajono1@ukr.net
Дякуємо:
Компьютерній фірмі DEVICE
Єдиний освітній центр:
Корисно:

Новини

           

    Європейський Союз (ЄС) та представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) з листопада 2015 року розпочали в Україні новий проект «Діти миру», складовою якого є проект «Вчимося жити разом» . У рамках проекту громадською організацією «Здоров’я через освіту» за участю представників Інститутів післядипломної педагогічної освіти (ІППО) з 24 областей України та м. Києва, у партнерстві з МОН України і Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) розроблений  комп’ютерний курс для педагогів.  Від самого початку проекту повною мірою функціонує портал превентивної освіти (autta.org.ua), на якому розміщено доступні електронні ресурси, розробки уроків, тренінгів, виховних годин,відеоматеріали та мультимедійні презентації з тематики проекту, висвітлюється хід виконання проекту, публікуються відгуки та ведуться авторські блоги його учасників.
    Дистанційні онлайн курси  "Вчимося жити разом", "Основи здоров’язбережної компетентності" є складовими двокомпонентної моделі підготовки педагогів як в рамках діючих стандартів освітньої галузі «Здоров’я і фізична культура», так і  в рамках  освітньої галузі "Соціальна і здоров'язбережна" передбаченою концепцією і проектом стандарту Нової української школи. Починаючи з 1 грудня 2017 року вчителі закладів загальної середньої освіти Нікопольського району  мали доступ до онлайн курсів,розміщених на порталі превентивної освіти,пройшли тести за модулями та отримали відповідні сертифікати.              
      Реалізація другої компоненти навчання- проведення занять у вигляді тренінгів , здійснений  на базі Олексіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Нікопольської районної ради 29-30 березня 2018  року.
   Навчання проводили досвідчені спеціалісти КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти» - завідувачка кафедрою виховання ,культури здоров’я,професійної та позашкільної освіти  Лаврова Л.В. та доцент кафедри виховання, культури здоров’я,професійної та позашкільної освіти Савченко В.А.
      Сертифікати про проходження навчання в рамках курсу «Основи соціальної і здоров’язбережувальної компетентності» отримали 117 вчителів Нікопольського району, які викладають предмет «Основи здоров’я» у 1-9 класах за інтерактивною технологією-освіта на основі розвитку життєвих навичок.
    Починаючи з 2018/2019 навчального року, курс"Вчимося жити разом",  може використовуватися педагогічними працівниками всіх категорій (вчителями початкової школи, вчителями предмету «Основі здоров’я», методистами і педагогічними працівниками, які викладають факультативні курси профілактичного спрямування, практичними психологами, соціальними педагогами) .

 


Методист методичного кабінету відділу освіти Нікопольської райдержадміністрації Буберенко Я.В.