Меню:
Розклад автобусів
Наша адреса:
53211 Дніпропетровська обл. м.Нікополь вул.Дідика,23 Тел.факс 8(05662)5-16-53 е-mail: rajono1@ukr.net
Дякуємо:
Компьютерній фірмі DEVICE
Єдиний освітній центр:
Корисно:

Новини

           

71 рік відділяє нас від буремних воєнних років. Для історії це небагато, а для людини – це майже все життя. Кожного року в честь невмирущих пам`яті і слави, увіковічених мужністю і героїзмом наших воїнів-визволителів, 8 лютого ми відзначаємо у районі День визволення нашого краю від фашистських загарбників.
До цієї знаменної дати в Нікопольському районі відбулась низка святкових заходів.
На території  сільських рад пройшли мітинги-реквієми, покладання квітів до меморіалів та пам’ятних знаків, присвячених 71-й річниці визволення району від фашистських загарбників.
Особливі слова вдячності були звернені до ветеранів, яким нинішнє й майбутні покоління зобов’язані життям, а наша Вітчизна – своїм існуванням.

З метою патріотичного виховання підростаючого покоління, в загальноосвітніх навчальних закладах району протягом лютого 2018 року проводилась низка заходів, зокрема:
? - уроки пам’яті, лекції, бесіди, конференції з історії за участю ветеранів війни, святкові концерти, виступи кращих дитячих художніх колективів перед ветеранами війни, виставки-конкурси плакатів, малюнків, випуск шкільних газет, вручення вітальних листівок;
- в шкільних бібліотеках  ? комплекс тематичних заходів «Від покоління до покоління», «Ветеран живе поруч», «Тобі, ветеране»: літературні виставки та книжкові полиці, вечори-зустрічі, уроки пам’яті.
Ми ніколи не забудемо, що наше мирне життя здобуте величезними зусиллями наших батьків і дідів.

Методист методичного кабінету Гончар І.О.