Меню:
Розклад автобусів
Наша адреса:
53211 Дніпропетровська обл. м.Нікополь вул.Дідика,23 Тел.факс 8(05662)5-16-53 е-mail: rajono1@ukr.net
Дякуємо:
Компьютерній фірмі DEVICE
Єдиний освітній центр:
Корисно:

Новини

 

06 грудня на базі Кам'янського ДНЗ «Веселка» Придніпровської сільської ради відбулося друге засідання вихователів старших груп ДНЗ Нікопольського району за темою «Використання соціо-ігрової технології в роботі зі старшими дошкільниками».
Педагоги актуалізували знання з теми «Історичний та педагогічний аспекти становлення ігрових технологій як інноваційної форми організації навчально-виховного процесу в ДНЗ». Разом з Полусмяк О.І., яка організувала екскурс в минуле, пригадали відомих мислителів, філософів, соціологів, психологів і педагогів, які упродовж усієї історії людства запроваджували ігри в процес навчання та виховання дітей.
Вихователі пригадали функції гри, значення в розвитку психічних процесів старшого дошкільника з доповіді практичного психолога Ткаченко В.І.
Педагоги ознайомились з соціо-ігровим стилем роботи як ефективною педагогічною технологією.
На засіданні  розв’язувалась проблема запровадження соціо-ігрової технології в навчально-виховний процес: педагоги розглянули завдання, основні правила, плюси та мінуси.
Вихователі старшої групи Бушева О.А. та Солдатова Ю.О. презентували класифікацію  і картотеку ігор та ігрових завдань соціо-ігрової технології. Педагоги практично ознайомились з деякими з них.
Вихователь-методист Кам’янського ДНЗ Гурова Н.П. виступила з презентацією «Соціо-ігровий стиль роботи як ефективна педагогічна технологія», показала алгоритм застосування соціо-ігрової технології, розкрила основні завдання та етапи організації діяльності за даною технологією.

 

Методист методичного кабінету Юркович Т.В.