Меню:
Розклад автобусів
Наша адреса:
53211 Дніпропетровська обл. м.Нікополь вул.Дідика,23 Тел.факс 8(05662)5-16-53 е-mail: rajono1@ukr.net
Дякуємо:
Компьютерній фірмі DEVICE
Єдиний освітній центр:
Корисно:

Новини

 

  Європейський Союз (ЄС) та Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні з листопада 2015 року розпочали новий проект «Діти миру»,метою якого є надання психосоціальної допомоги дітям на сході України та забезпечення їх участі в освітніх програмах. Проект реалізується у Донецькій,Луганській,Харківській,Дніпропетровській та Запорізькій областях.
Складовою ініціативи ЄС та ЮНІСЕФ «Діти миру» є проект «Вчимося жити разом» з розвитку життєвих навичок та надання психосоціальної допомоги дітям,підліткам та родинам,що постраждали внаслідок конфлікту в Україні. Проект реалізується у двох напрямках-формування у школярів життєвих навичок,що сприятимуть позитивній адаптації, та надання дітям і родинам психосоціальної підтримки.
Відповідно до п.9 наказу Міністерства освіти і науки від 21.04.2017 № 624 «Про затвердження плану заходів на 2017 рік з реалізації спільного проекту «Вчимося жити разом»,що реалізується Громадською організацією «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» у партнерстві з Представництвом дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ),з метою визначення ефективності реалізації проекту у закладах  загальної середньої освіти  проводитиметься он-лайн опитування вчителів 1-10(11)класів.
З метою ефективності реалізації проекту «Вчимося жити разом» у школах району, отримання інструкцій ,22 листопада 2017 року на базі відділу освіти райдержадміністрації  проведена нарада. Категорія запрошених на нараду- вчителі,які викладають предмет «Основи здоров’я» у 5-9 класах.

 

Методист методичного кабінету Буберенко Я.В.