Меню:
Розклад автобусів
Наша адреса:
53211 Дніпропетровська обл. м.Нікополь вул.Дідика,23 Тел.факс 8(05662)5-16-53 е-mail: rajono1@ukr.net
Дякуємо:
Компьютерній фірмі DEVICE
Єдиний освітній центр:
Корисно:

Новини

Народна мудрість говорить: якщо твої наміри розраховані на рік – сій жито, якщо на десятиліття – саджай дерево, коли ж вони сягають віків – виховуй дітей, бо вони той скарб, що є майбутнім України, а щоб це майбутнє було світлим, ми, педагоги, маємо забезпечити належне виховання та навчання молодого покоління.
Виховання - велика справа,воно вирішує долю людини. 
В. Бєлінський

Ми, педагоги, повинні берегти душі дітей. Це головне завдання педагогіки. Школа – це місце, де народжується завтрашній день нашої країни! Головне призначення школи полягає в одухотворенні підростаючих поколінь, залученні їх до вищих духовно – моральних  цінностей. Утвердити в кожній людині доброту, сердечність,чуйність, готовність прийти кожному на допомогу, чутливість до всього живого і красивого – елементарна, азбучна істина шкільного виховання. З цієї істини починається школа.
Духовність – це невидимий храм людської душі. І збудувати його можна лише поєднуючи справжні земні справи, духовне самовдосконалення, чистоту і піднесеність душі.
Уроки етики, християнської етики, вся позакласна та позашкільна виховна робота школи  – все це є складовими процесу виховання високоморальної духовно – досконалої особистості. Завдання благородне, бо всі ми – і батьки, і вчителі хочемо бачити своїх дітей щасливими. І якщо ми навчимо  дітей  будувати своє життя і поведінку відповідно до християнської моралі, - то це є найбільше добро, яке тільки може школа дати дітям.
І радує той факт, що наш обласний Департамент освіти і науки усвідомлює, що українська школа потребує християнського одухотворення. І саме з його ініціативи в області розпочався експеримент, головна задача якого полягає в створенні системи розвитку аксіосфери особистості на засадах традиційних духовних цінностей. Наша школа обрала – гуманістично – релігійний (курси духовно – морального спрямування) та культурологічний (філологічні дисципліни, література, музичне мистецтво, художня культура) напрямки.
Вибір цей невипадковий. В Покровській загальноосвітній школі І –ІІІст. вже є певні напрацювання. Виховна система школи дуже перекликається з програмою експерименту (Програма морального зростання «Сім криниць людяності»).
Програма спрямована  на виховання креативної особистості, формування громадянина  на основі Програми  росту  школярів «Сім криниць людяності»: через різноманітні форми та види діяльності школа, батьки та сільська громадськість формують в дітей та учнівської молоді систему життєвих цінностей, а саме:  ціннісних ставлень особистості до суспільства і держави; до історичних, культурних і духовних надбань рідного краю; до сім'ї, родини, людей; до себе; до природи; до праці; до мистецтва тощо.
01 листопада 2017 року наша школа прийняла координаторів експериментальної роботи «Створення системи розвитку аксіосфери особистості на засадах традиційних духовних цінностей» для проведення практичного семінару на тему: «Збереження духовного, морального та фізичного здоров’я учасників педагогічного процесу як чинник соціалізації особистості».
Мета даного семінару полягала в обговоренні практичних та теоретичних аспектів  збереження духовного, морального та фізичного здоров’я учасників педагогічного процесу як чинник соціалізації особистості; презентації системи роботи Покровської ЗОШ щодо створення умов та позитивної атмосфери для покращення духовно – морального стану зростаючої особистості; обмінятися досвідом роботи. В семінарі були задіяні всі, хто допомагає школі в реалізації даного питання. Бо всі ми робимо одну справу – виховуємо дітей. Тільки спільна співпраця школи, батьківської громадськості, сільської ради, Будинку культури, дитячого садочка, історико – краєзнавчого музею, церкви  приведе до успіху. Більша половина педагогів провели уроки, заняття, виховні години, де намагалися розкрити свою роботу з даного питання.
Колектив Покровської ЗОШ отримав схвальні відгуки від учасників семінару.

Директор Покровської ЗОШ І-ІІІ ст. Ткаченко Т.О.