Меню:
Розклад автобусів
Наша адреса:
53211 Дніпропетровська обл. м.Нікополь вул.Дідика,23 Тел.факс 8(05662)5-16-53 е-mail: rajono1@ukr.net
Дякуємо:
Компьютерній фірмі DEVICE
Єдиний освітній центр:
Корисно:

Новини

20 жовтня завершились 3 етапи онлайн відбору чемпіонату Нікопольського району з усного математичного рахунку Прангліміне в рамках реалізації освітнього проекту «Міксіке». Захід проводився з метою створення ефективного освітнього середовища з використанням сучасних інформаційних та педагогічних технологій, підвищення кваліфікації вчителів, розширення можливостей онлайнового навчання та позакласних заходів. У змаганнях взяли участь 249 прангліміністів із 7-ми шкіл району. Найбільша кількість учасників представили Кам'янська ЗОШ, Червоногригорівськаї ЗОШ та Новоіванівська ЗОШ.
На фінал, який пройде 03 листопада 2017 року на базі Кам'янської ЗОШ запрошуються 36 учасників.
Змагання проводилися за віковими категоріями: 1-3 класи, 4-6 класи, 7-11 класи дівчата, 7-11 класи хлопці, Сеньйорити, Сеньйори.
У категорії 1-3 класи найкращі результати продемонстрували:
Олександр Івлєв, Владислав Федоренко, Максим Яланський, Марія Петрова, Денис Мандрик, учні 3 класу та Вікторія Чван, учениця 2 класу Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ст.
У категорії 4-6 класи найкращі результати продемонстрували:
Артем Остапенко, учень 6 класу Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ст., Ростислав Келембет, учень 6 класу Червоногригорівської ЗОШ І-ІІІ ст., Єгор Таран, Єлизавета Семенюк, учні 5 класу Червоногригорівської ЗОШ І-ІІІ ст., Андрій Максимюк, учень 5 класу Приміської ЗОШ І-ІІІ ст. та Єгор Храпунов, учень 4 класу Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ст.
У категорії 7-11 класи дівчата  найкращі результати продемонстрували:
Анастасія Філатова, учениця 9 класу, Карина Бурмістрова, Аміна Алієва,  учні 8 класу, Аліна Бурцева, учениця 11 класу Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ст., Анна Самойліч, учениця 8 класу Приміської ЗОШ І-ІІІ ст. , Світлана Швецова, учениця 11 класу Новоіванівської ЗОШ І-ІІІ ст., Марія Щербань, учениця 7 класу Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ст.
У категорії 7-11 класи хлопці  найкращі результати продемонстрували:
Богдан Пометій, учень 9 класу, Данило Білик та Максим Малиновський, учні 7 класу, Володимир Гришин, учень 10 класу Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ст., Іван Ілюхін, учень 10 класу Приміської ЗОШ І-ІІІ ст. та Роман Сивко, учень 11 класу Новоіванівської ЗОШ І-ІІІ ст.
У категорії Сеньйорити  найкращі результати продемонстрували:
Валентина Білик, учитель Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ст., Наталя Литовченко, Ксенія Косих та Анастасія Ковальова, учителі Новоіванівської ЗОШ І-ІІІ ст., Олена Рудик, учитель Червоногригорівської ЗОШ І-ІІІ ст., Катерина Барановська, учитель Чкаловської ЗОШ І-ІІІ ст.
У категорії Сеньйори  найкращі результати продемонстрували:
Дмитро Солдатов, учитель Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ст. (безперечний лідер!), Віталій Попок, учитель Новоіванівської ЗОШ І-ІІІ ст., Вадим Шеремет, учитель Червоногригорівської ЗОШ І-ІІІІ ст., Антон Ільченко, учитель Приміської ЗОШ І-ІІІ ст. та Ігор Ліновецький, учитель Олексіївської ЗОШ І-ІІІ ст.

З більш детальною інформацією можна ознайомитися  на сайті Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ст. Нікопольського району.  

   
Mетодист методичного кабінету Мартіян Ю.В.