Меню:
Розклад автобусів
Наша адреса:
53211 Дніпропетровська обл. м.Нікополь вул.Дідика,23 Тел.факс 8(05662)5-16-53 е-mail: rajono1@ukr.net
Дякуємо:
Компьютерній фірмі DEVICE
Єдиний освітній центр:
Корисно:

Новини

Завершився ІІ етап (обласний) Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Відважні юнаки та дівчата з Приміської загальноосвітньої школи протягом шести днів навчалися військовій справі, з честю, наполегливістю і завзятістю проходили всі труднощі і випробування. На березі річки Самара , в гостинному дитячому центрі соціальної реабілітації «Перлина Придніпров’я» вони долали природні перешкоди, рятували «постраждалих», брали участь у змаганнях і конкурсах.
Джури демонстрували муштровий впоряд, показували вміння володіти зброєю, долали туристичну смугу перешкод, змагались в перетягуванні линви, відповідали на тестові питання зі знання історії України, козацтва та Збройних Сил України, були учасниками теренової гри , а також дивували своїми талантами. Мистецький конкурс-ватра «Слава героям!» продемонстрував готовність у будь-яку мить стати на захист свободи та незалежності України, істинний патріотизм усіх учасників команди «Козацька слава» . 17 червня відвідали військову частину  3036 Національної гвардії України в  м.Підгородньому , де достойно проявили себе на військовій смузі перешкод , стрільбі з пневматичної зброї та неповному розбиранні та збиранні  АК 74.
Випробування залишилися позаду, і джури з честю отримали заслужені нагороди. І хоча команда, яка представляла Нікопольський район не виборола призового місця , вона достойно показала себе і була відзначена грамотами  за активну участь , змістовне оформлення табору та участь у конкурсі «Козацька каша» , пройшла національне та військово-патріотичне виховання у історичних та військових традиціях українського козацтва і сучасного війська.
Учасники змагань щиро вдячні в.о. начальника відділу освіти Нікопольської РДА Попку В.Ю. ,  громадській організації  «Затопська січ» війська низового запорізького , директору Приміської ЗОШ І-ІІІ ступенів Чиший С.М. та педагогічному колективу ,  які приклали всіх зусиль в організації поїздки на ІІ обласний етап гри «Сокіл»(«Джура»).
Діти – учасники непересічної патріотичної гри, аналогів якій нема у всьому світі. І вони ще раз довели нам, що КОЗАЦЬКОМУ РОДУ – НЕМА ПЕРЕВОДУ!

                                                                  Керівник рою «Козацька слава»                          Приміської ЗОШ Овдієнко Т.В.