Меню:
Розклад автобусів
Наша адреса:
53211 Дніпропетровська обл. м.Нікополь вул.Дідика,23 Тел.факс 8(05662)5-16-53 е-mail: rajono1@ukr.net
Дякуємо:
Компьютерній фірмі DEVICE
Єдиний освітній центр:
Корисно:

Новини

З метою виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої патріотичної самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя духовно багатої та фізично розвиненої особистості, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку 19, 26 травня 2017 року відбулася районна дитячо – юнацька  військово – патріотична  гра  « Сокіл» («Джура»).
Той, хто знає історію України, погодиться, що однією з найяскравіших її сторінок стала козаччина. Сторінка ця писана не лише списами та шаблями, а й найблагороднішими й найсвятішими пориваннями. Вона переконливо засвідчує високу духовність, культурні традиції нашого народу, його шляхетну вдачу та лицарські звичаї. Підтвердженням цього є історична пам'ять поколінь, яка живе в серці кожного з нас, а після гри й у серцях наших учнів.
В змаганнях взяли участь 16 роїв ( 128 учасників): Веселівської ЗОШ І –ІІІст., Капулівської ЗОШ І –ІІІст, Придніпровської ЗОШ І –ІІІст., Лошкарівської ЗОШ І –ІІІст, Чистопільської ЗОШ І –ІІІст, Першотравенької ЗОШ І –ІІІст., Приміської ЗОШ І –ІІІст., Криничуватської ЗОШ І –ІІІст., Покровської ЗОШ І –ІІІст, Південної ЗОШ І –ІІІст, Олексіївської ЗОШ І –ІІІст., Червоногригорівської ЗОШ І –ІІІст, Дмитрівської ЗОШ І –ІІ ст., Шолоховської ЗОШ І –ІІІст., Павлопільської  ЗОШ І –ІІІст., Новоіванівської  ЗОШ І -ІІІст.
Проведено 12 змагань відповідно до Порядку проведення в Дніпропетровській області ІІ (обласного ) етапу Всеукраїнської дитячо – юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура») для  середньої вікової категорії ( 14 -16 років) в 2017 р.
До програми змагань включались такі види:
« Впоряд » - стройова підготовка, стрільба з пневматичної зброї,  військова  смуга перешкод, « теренова гра » з елементами спортивного орієнтування, « Відун », « Ватра »,
« Рятівник », « Таборування »,  « Добрі справи », перетягування линви, « лава на лаву» часткова  розборка та зборка АК -74.
До організації та проведення залучались представники органів місцевого самоврядування, голова районної ради Матюк М.С., в.о. голови Нікопольської районної держадміністрації Зимін Г.Л., представники військової частини м. Нікополя А - 0593, громадська організація козаків « Затопська Січ», в.о. начальника відділу освіти Попок В.Ю., методисти методичного кабінету, представники районних ЗМІ, учасники АТО, волонтери, медичні працівники амбулаторій загальної практики сімейної медицини КЗ «НРЦПНСД»,  тренери – викладачі  НДЮСШ, вчителі та учні шкіл.
Всі навчальні заклади провели велику роботу по підготовці своїх команд, тому всі змагання пройшли на високому рівні. Діти отримали заряд бодьорості, відчули що таке командний дух, азарт боротьби
За результатами всіх змагань місця розподілено таким чином:
І -    Рій « Козацька слава»   Приміської ЗОШ І –ІІІст.
ІІ -   Рій « Нащадки козаків»  Капулівської ЗОШ І –ІІІст.
ІІІ -  Рій «Молода Січ»  Олексіївської ЗОШ І –ІІІст.

Учасники команд боролися за перемогу у грі відчайдушно. Це, дійсно, справжні майбутні захисники рідної країни: сміливі, мудрі, відчайдушні, рішучі, дисципліновані та ініціативні, наполегливі.
Учні – переможці нагороджені грамотами та преміями від голови ради отаманів війська Низового Хнюкало М.В..

 

Методист методичного кабінету     Гончар І.О.