Меню:
Розклад автобусів
Наша адреса:
53211 Дніпропетровська обл. м.Нікополь вул.Дідика,23 Тел.факс 8(05662)5-16-53 е-mail: rajono1@ukr.net
Дякуємо:
Компьютерній фірмі DEVICE
Єдиний освітній центр:
Корисно:

Новини

23 травня 2017 року на базі Київського університету імені Бориса Грінченка для управлінців освітньої галузі, які є учасниками проекту, відбувся спеціалізований тренінг «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації» за участю Голови «Благодійного Фонду Порошенка», Дружини Президента України Марини Порошенко. Тренінг проведений для майже 500 працівників освітньої сфери  Запорізької, Дніпропетровської, Житомирської, Хмельницької та Чернігівської областей. На заході були присутні представники  Нікопольського району -методист методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації Буберенко Я.В., директор Червоногригорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Москаленко М.В.
15 липня 2016 року команда Благодійного Фонду Порошенка за підтримки Міністерства освіти і науки України розпочала трирічний науково-педагогічний експеримент «Розвиток інклюзивного освітнього середовища в Запорізькій області». У 2017 році до проекту долучилися ще чотири регіони - Дніпропетровська, Житомирська, Хмельницька та Чернігівська області. 23 травня 2017 року Верховна Рада України 156 голосами підтримала проект Закону про внесення змін до Закону України "Про освіту" щодо особливостей доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг (№6437), який ініціювала Марина Порошенко.
Мета тренінгу – щоб уже цього року сотні особливих дітей мали можливість навчатися в інклюзивних класах разом зі своїми однолітками. Для цього під час навчання учасники отримали практичні рекомендації, ознайомилися з юридичними, фінансовими та адміністративними особливостями розвитку інклюзії в Україні,  а також поділилися успішним досвідом, який показав реальні шляхи взаємодії між органами влади та дотичними структурами. Тренінги проводили освітяни-практики та представники громадських організацій, які тривалий час займаються розвитком інклюзивної освіти в Україні та мають успішний досвід роботи щодо соціалізації дітей з особливими потребами.
Програма навчального курсу передбачала взаємодію учасників освітнього процесу у створенні інклюзивної моделі навчання, управлінський аспект упровадження інклюзивного навчання у школі, а також – нормативно-правове забезпечення інклюзивної освіти та українські розробки електронних освітніх ігрових ресурсів для інклюзивної освіти. Учасники семінару відвідали інклюзивний навчальний заклад -загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 168 м.Києва, у якому успішний досвід пілотного проекту інклюзивної освіти та підтримка на державному рівні дозволили зробити можливим доступ дітей з особливими освітніми потребами до повноцінної освіти.
Після закінченя тренінгу присутні отримали сертифікати із рук Голови Благодійного фонду Порошенка, Дружини Президента України Марини Порошенко.


Методист методичного кабінету  Буберенко Я.В.