Меню:
Розклад автобусів
Наша адреса:
53211 Дніпропетровська обл. м.Нікополь вул.Дідика,23 Тел.факс 8(05662)5-16-53 е-mail: rajono1@ukr.net
Дякуємо:
Компьютерній фірмі DEVICE
Єдиний освітній центр:
Корисно:

Новини

Патріотичне виховання є складовою частиною навчально - виховного процесу молоді, формування у юнаків та дівчат почуття любові до України, готовності до виконання громадянських та конституційних обов’язків. У цей складний для нашої держави час як ніколи актуальним є патріотичне виховання. Яскравим прикладом такого виховання є Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»).
19 травня 2017 року вперше вдалося провести І день змагань на базі військової частини 0593 м. Нікополя, де  зібралося 150  школярів із усього Нікопольського району, щоб позмагатись у спритності, точності, таланті та інтелекті.
Розпочалась гра з урочистої лінійки, на якій були присутніми в.о. голови районної державної адміністрації Зимін Г.Л., голова районної ради Матюк М.С., підполковник, заступник командира війської частини Палун С.В., представники громадської організації козаків « Затопська Січ».
У привітаннях роїв почесні гості наголосили, що на змагання зібрались справжні нащадки славних козаків - покоління, виховане на традиціях козацької педагогіки. Запевнили організаторів змагань, що районна влада всіляко сприятиме активізації  Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
Здавши головному судді Горобею В.В. рапорти, керівники зі своїми роями перейшли до наступних етапів змагань.
У  перший день в програмі змагань було передбачено такі види військово-патріотичної гри: «Впоряд» (стройова підготовка); силове змагання («перетягування линви»); військова «Смуга перешкод»; стрільба з пневматичної зброї; не повне розбирання і складання  автомату АК-74.
Підсумки змагань І дня будуть проголошені 26 травня , на базі Покровської ЗОШ І –ІІІ ст., де відбудеться  ІІ день змагань.
Усі навчальні заклади провели велику роботу по підготовці своїх команд до змагань, тому  у першому конкурсі «Впоряд» виступили на високому рівні, вони отримали заряд бадьорості, відчули командний дух, азарт боротьби, а це те, заради чого і проводяться змагання такого рівня.
Учасники команд проявили на всіх етапах змагань мужність, відвагу, спритність, кмітливість та гарну фізичну підготовку. Учні отримали масу позитивних емоцій, заряд хорошого настрою та відчули себе справжніми воїнами-козаками.  Учасники гри «Джура» власним прикладом надихають юних українців (та й дорослих теж) долучатися до здорового способу життя, духовно збагачуватись і розвиватися фізично.
Особливу подяку слід висловити голові Покровської сільської ради Хнюкалу М.В. за спонсорську допомогу, підполковнику, заступнику командира військової частини  Палуну С.В. та його підлеглим, які показали школярам на практиці свій досвід у військовій тактичній підготовці, допомогли провести ряд змагань, представникам громадської організації козаків « Затопська Січ» за суддівство та підтримку.


Методист методичного кабінету    Гончар І.О.