Меню:
Розклад автобусів
Наша адреса:
53211 Дніпропетровська обл. м.Нікополь вул.Дідика,23 Тел.факс 8(05662)5-16-53 е-mail: rajono1@ukr.net
Дякуємо:
Компьютерній фірмі DEVICE
Єдиний освітній центр:
Корисно:

Новини

Пам’ять... Вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас із старих фронтових фотографій, з тих речей, які зберігають колишні фронтовики, і не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії перемоги над фашизмом. А ми, молоде покоління, про іхні бойові подвиги, їхнє воєнне життя можемо сьогодні дізнатися тільки з їхніх розповідей, кінофільмів, творів художньої літератури.
В навчальних закладах району пройшли урочисті заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення і 72-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Впорядкувані пам’ятники захисників України у роки Другої світової війни та місця поховань воїнів Збройних Сил України, добровольців, волонтерів, які загинули під час антитерористичної операції.
Створені  постійно діючі експозиції, виставки  книг та історичних документів: «Герої не вмирають», «Подвиг не має забуття».
Проведені уроки мужності «Мужність і відвага крізь покоління», «Про минуле серце пам’ять зберігає»; уроки патріотизму «Наша вулиця носить ім’я героя війни», «Війна у спогадах учасників бойових дій», «Імена фронтовиків на обеліску братської могили у моєму населеному пункті»; бесіди «Волю не дають, а здобувають»; засідання круглих столів «Порозуміння заради майбутнього України», «Збережемо пам’ять про подвиг» із переглядом історичного кіно.
Відбулося покладання квітів до меморіалів Слави, невідомих солдатських та братських поховань захисників України у роки Другої світової війни та під час антитерористичної операції, пам’ятників, обелісків, пам’ятних знаків, дошок пошани.
У наших серцях ніколи не згасне пам'ять про людей близьких і зовсім невідомих - тих, хто боронив свій рідний край. Схилимо ж голови перед світлою пам'яттю тих, хто віддав своє життя, увійшовши у безсмертя.
https://docviewer.yandex.ru/view/96711726/htmlimage?id=j1ei-fxea6vgyk4vda93qyw2vqur23d8ieahi15qmnsp0e8tmjn354oj04a53qxjl6vcr2i8lpok2303jp1ycf0kxnrvfjfzriiwbodf&name=image-V4dtJr45Op6aojMuw4.jpg
Методист методичного кабінету  Гончар І.О.