Меню:
Розклад автобусів
Наша адреса:
53211 Дніпропетровська обл. м.Нікополь вул.Дідика,23 Тел.факс 8(05662)5-16-53 е-mail: rajono1@ukr.net
Дякуємо:
Компьютерній фірмі DEVICE
Єдиний освітній центр:
Корисно:

Новини

6 квітня 2017 року на базі Придніпровського ДНЗ «Теремок» відбулось засідання РМО, яке було присвячене темі «Соціальна і фінансова освіта дошкільників».
Метою інтерактивного практикуму стало: спонукати педагогів до впровадження в освітній процес програми соціальної і фінансової освіти дітей віком від 3-7 років «Афлатот»; розширювати знання педагогів щодо основних завдань, форм та методів соціальної і фінансової освіти дошкільників, розвивати мислення, уяву, творчі та комунікативні здібності.
Згідно до плану засідання розпочали з вправи на емоційне налаштування в групі « Моя долоня». Далі слухали доповідь «Соціально – економічна освіта дошкільників», в якій керівник РМО Комура О.М. дала інформацію про систему економічного виховання дошкільників; формування  пізнавально  – розвивального простору та його наповнення, повідомила про завдання економічного виховання дітей дошкільного віку, дала матеріал стосовно тематики занять. Для педагогів району було запропоновано ознайомитись з орієнтовним тематичним планом занять для середньої та старшої групи. Другим питанням було знайомство з програмою « Афлатун», переглянуто мультимедійну презентацію задля ознайомлення педагогів з даною програмою.
«Вихователь – методист»  Антошків О.М. презентувала виставку методичних посібників та літератури, познайомила педагогів з дидактичними іграми економічного змісту : «Портфель професій», «Кінотеатр», «Лото» тощо ,які ми використовуємо в своїй роботі з даної теми.
Вихователі мали змогу перевірити свої знання з економіки у вправах «Питання – відповідь», « Прислів’я», « Логічні задачі», « Грошові одиниці різних країн», « Вгадай слово», « Казки економного характеру».
Наприкінці засідання слухачі РМО переглянули міні – заняття « Маленькі підприємці», на якому вихованці старшої групи «Капітошка» продемонстрували свої економічні знання  (вихователі Антошків О.М. та Комура О.М).

Методист методичного кабінету Юркович Т.В.