Меню:
Розклад автобусів
Наша адреса:
53211 Дніпропетровська обл. м.Нікополь вул.Дідика,23 Тел.факс 8(05662)5-16-53 е-mail: rajono1@ukr.net
Дякуємо:
Компьютерній фірмі DEVICE
Єдиний освітній центр:
Корисно:

Новини

 

Святковий день встановлений 17 січня 2017 року у Верховній Раді України. Його метою є відзначення мужності та героїзму захисників України, які захищають незалежность нашої країни, суверенітет та територіальну цілісність. Також це свято має сприяти подальшому зміцненню патріотичного духу в державі, збільшує увагу суспільства та турботу до учасників добровольчих утворень.
До Дня українського добровольця, який відзначається 14 березня, в  навчальних закладах району проведені тематичні заходи, бесіди про масові акції громадського протесту в Україні, що відбувалися у листопаді 2013 року – лютому 2014 року, та про участь в них добровольчих формувань.
Вчителі та учні взяли активну участь у проведенні мітингу приуроченого до Дня українського добровольця. Одним з таких добровольців став  випускник Південної ЗОШ І –ІІІ ст. Вербовий Михайло, який загинув, захищаючи рідну землю. Учасники мітингу вшанували його пам'ять хвилиною мовчання.
Українські добровольці своєю відданою службою та героїчними вчинками вкотре доводять, що не можливо здолати тих, хто готовий за Батьківщину віддати своє життя.

Слава Україні – Героям слава!

Методист методичного кабінету  Гончар І.О.