Меню:
Розклад автобусів
Наша адреса:
53211 Дніпропетровська обл. м.Нікополь вул.Дідика,23 Тел.факс 8(05662)5-16-53 е-mail: rajono1@ukr.net
Дякуємо:
Компьютерній фірмі DEVICE
Єдиний освітній центр:
Корисно:

Новини

Гідна зміна

Ось і закінчилися учнівські випробування з різних предметів. Завершився ІІІ ( обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін. Учні нашого району вибороли 7 призових місць. Хочеться привітати з перемогою учнів та подякувати учителям за якісну підготовку призерів. Олімпіада – не просте випробування, тут потрібні знання й ерудиція, й логічне мислення й творчість,   вміння адаптуватися у новій обстановці й впевненість у своїх силах. Адже на ІІІ етап їдуть діти змагатися із рівними собі, й потрібно не схибити, показати найкращі результати, довести, що вони  можуть і не підведуть район.
Таким дітям хочеться сказати найкращі слова привітання, тому що саме вони підтверджують, що в районі росте достойна зміна, гідні громадяни України. Тож наше вітання учениці 9 класу Південної ЗОШ І-ІІІ ступенів Чабаненко Діані, яка посіла ІІ місце у ІІІ ( обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури ( вчитель Мельничук Наталя Олегівна), а також Діана зайняла ІІ місце в обласному етапі олімпіади з  географії ( учитель Хміль Людмила Іванівна); вітаємо ученицю 11 класу Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ступак Катерину, яка зайняла ІІІ місце в обласному етапі олімпіади з української мови і літератури ( учитель Шумова Інна Віталіївні); хай приймають вітання учениця 9 класу Південної ЗОШ І-ІІІ ступенів Гончарова Катерина ( учитель Хміль Людмила Іванівна) та учениця 10 класу Червоногригорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Портна Аліна
( учитель Рижкіна Наталя Костянтинівна), які зайняли ІІІ місце в обласному етапі олімпіади з біології; вітаємо ученицю 10 класу Чкаловської ЗОШ І-ІІІ ступенів Івченко Яну, яка посіла ІІІ місце в обласному етапі олімпіади з історії ( учитель Коваленко Юлія Олександрівна); хочеться привітати ученицю 11 класу Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Устінову Анастасію, яка, пройшовши перший тур обласної олімпіади з екології, захистила проект, вийшла у другий тур й виборола ІІІ місце ( учитель Неплях Інна Іванівна).
І учні, й учителі плідно попрацювали, йшли впевнено до своєї мети й зуміли вистояти у таких складних випробуваннях. Уклін і пошана таким людям, хай вогник, запалений у вашому серці, ніколи не згасає, завжди веде вас до перемог.

Методист методичного кабінету Ковтуненко Л.В.