Меню:
Розклад автобусів
Наша адреса:
53211 Дніпропетровська обл. м.Нікополь вул.Дідика,23 Тел.факс 8(05662)5-16-53 е-mail: rajono1@ukr.net
Дякуємо:
Компьютерній фірмі DEVICE
Єдиний освітній центр:
Корисно:

Новини

Уклонімось низько до землі тим, хто в серці буде вічно жити

З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, прищеплення любові до Батьківщини, виховання національно-патріотичної свідомості,  розвитку бажання стати гідними громадянами України в навчальних закладах району було проведено цикл заходів присвячених річниці Революції Гідності: Пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Приспущені на будівлях Державні Прапори України.

 Проведені Уроки мужності, історичні читання   на теми: « Революція гідності в Україні», « Слава і вічна пам’ять героям», «Небесна сотня в вирій відлетіла»  та  зустрічі з учасниками АТО «Хоробрі серця Дніпропетровщини» , де учні мали змогу більш детальніше дізнатися про початок Революції та її героїв, також було показано відеоматеріали про жертовність та героїзм українського народу, відданість волонтерів та підтримку усього населення.
Відбувся  перегляд документального фільму «Рейд. Сила нескорених», під час якого учні побачили реальні події, які відбувалися на Майдані.
Ми не маємо права забути, що  Герої Небесної Сотні дали нам можливість жити вільно, будувати нову країну, і ми в неоплатному боргу перед ними. Вони загинули, щоб ми жили. І найменше, що ми можемо зробити – це забезпечення того, щоб їх жертва не була марною, та щоб подібне більше ніколи не повторилось.

 

Методист методичного кабінету   Гончар І.О.