Меню:
Розклад автобусів
Наша адреса:
53211 Дніпропетровська обл. м.Нікополь вул.Дідика,23 Тел.факс 8(05662)5-16-53 е-mail: rajono1@ukr.net
Дякуємо:
Компьютерній фірмі DEVICE
Єдиний освітній центр:
Корисно:

Новини

 

    15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав (Указ Президента України від 11 лютого 2004 року№180/2004).
15 лютого 2017 року виповнюється 28 років із дня завершення неоголошеної війни. Вона тривала майже 10 років і вимагала великих матеріальних і людських жертв, під час неї тисячі наших співвітчизників загинули у боях і померли від ран, контузій, травм і хвороб, пропали безвісти. Нікого з нас не можуть лишити байдужими страшні цифри: кожний четвертий із майже 600 тисяч військовослужбовців, які брали участь у бойових діях в Афганістані, - наші співвітчизники, і кожний четвертий із тих, хто не повернувся з Афганістану, - також наш співвітчизник.
У день, коли згадуємо всіх учасників та жертв воєнних дій на територіях інших держав, варто задуматися над цінністю життя та віддати шану усім тим, хто ціною свого майбутнього заплатив за мир.
З метою розширення знань учнів про історичні події афганської війни, виховання поваги до учасників військових подій в Афганістані та інших державах, в навчальних закладах району пройшли уроки мужності на теми:« Стратегія афганської війни», « Подвиг крізь роки», « Кандагар і Баграм, Кабул і Паншер –географія подвигу» та зустрічі з учасниками бойових дій на території інших держав.
Учні 9-11 класів взяли участь у засідання Круглого столу « Чи повинна Україна приймати участь у військових конфліктах на території інших держав?»
В рамках шкільних акцій волонтерські загони надали допомогу учасникам бойових дій на території інших держав та сім’ям загиблих воїнів.
Організовані тематичні виставки в шкільних бібліотеках « Подвиг, біль, пам’ять» та показ документальних фільмів « І пам’ять  в серці, і вічний смуток», « Афганський синдром», « Останній солдат».

Методист методичного кабінету Гончар І.О.