Меню:
Розклад автобусів
Наша адреса:
53211 Дніпропетровська обл. м.Нікополь вул.Дідика,23 Тел.факс 8(05662)5-16-53 е-mail: rajono1@ukr.net
Дякуємо:
Компьютерній фірмі DEVICE
Єдиний освітній центр:
Корисно:

Новини

    

29 січня 1918-го року на невеличкій залізничній станції Крути три сотні недосвідчених курсантів військової школи, студентів та гімназистів вступили у нерівний бій з багатотисячним професійним військом більшовицького полковника Муравйова та ціною власного життя на деякий час зупинили наступ ворожої армії. Виборюючи право українського народу жити у власній державі, відстоюючи свої переконання, юні добровольці сміливо стали до бою та майже усі загинули за високу ідею української державності. Подвиг молодих українців увійшов у нашу історію як символ патріотизму, відданості та любові до Батьківщини.
І хоч серця потомків переповнює смуток за замордованих героїв-юнаків, проте ідея готовності до самопожертви в ім’я свободи народу, нескореності нації є підвалиною нашої незалежності та державності.
З метою вшанування пам’яті Героїв Крут, розвитку патріотичного виховання серед неповнолітніх, навчальними закладами Нікопольського району проведено такі заходи :
1. Тематичні виставки художньої літератури на тему : « Славні та трагічні сторінки історії Української революції 1917-1921 рр.»;
2. Єдиний урок патріотизму на тему : «Тобі, Україно моя, і перший мій подих, і подих останній тобі» в 22 навчальних закладах району ;
3. Усний журнал на тему « Подвиг героїв Крут – приклад патріотизму;
4. Тематична лінійка « На Аскольдовій могилі поховали їх тут…»;
5. Випуск стінних газет, присвячених героїчному подвигу Героїв Крут.

Методист методичного кабінету Гончар І.О.