Меню:
Розклад автобусів
Наша адреса:
53211 Дніпропетровська обл. м.Нікополь вул.Дідика,23 Тел.факс 8(05662)5-16-53 е-mail: rajono1@ukr.net
Дякуємо:
Компьютерній фірмі DEVICE
Єдиний освітній центр:
Корисно:

Новини

 

 

На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 22.10.2016 № 1/9-614,листа департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 29.11.2016 №7568/0/211,у рамках заходів, присвячених офіційному закриттю Року англійської мови в Україні у загальноосвітніх навчальних закладах Нікопольського району у період з  12 по 18 грудня 2016 року проведений Тиждень англійської мови .При проведенні Тижня використані методичні матеріали,надані Британською Радою в Україні (файл «Teaching-kids-shakespeare-extension-activities»; файл «Shakespeare lesson plan»; файл «Shakespeare mask»).
   14 грудня 2016 року визначений Днем англійської мови. З метою популяризації вивчення іноземної мови проведені відкриті уроки, конкурси на краще виконання англійських римівок та віршів,підготовлені театральні     постановки,присвячених пам’яті видатного поета та драматурга Вільяма Шекспіра.

 У початкових класах проводились музичні перерви, перегляди  відео    «Great Britain», розв’язування кросвордів, «Казкові мандрівки» (казки англомовних письменників)
Учнями та вчителями підготовлена презентація «Подорож в Країну англійської мови» для 5-6 класів.
   
      Для учнів старшої школи проведені квести, брейн-ринги,засідання дискусійних клубів. Активізована робота в євроклубах. Проведені у навчальних закладах книжкові виставки, віртуальні екскурсії країнами, в яких англійська мова є основною мовою спілкування.

       Загальна кількість учнів,задіяних під час проведення Тижня англійської мови у загальноосвітніх закладах Нікопольського району складає 3376.

Методист методичного кабінету Буберенко Я.В.