Меню:
Розклад автобусів
Наша адреса:
53211 Дніпропетровська обл. м.Нікополь вул.Дідика,23 Тел.факс 8(05662)5-16-53 е-mail: rajono1@ukr.net
Дякуємо:
Компьютерній фірмі DEVICE
Єдиний освітній центр:
Корисно:

Новини

 

   Відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти 13 грудня 2016 року на базі Менжинської ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено семінар-практикум для заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему « Моніторинг як інструмент вимірювання управління якістю освіти».
 
  Своїм досвідом як організувати та провести моніторинг задоволення учнями якістю навчання з колегами поділились Тітова Н.П.- заступник директора з НВР Менжинської ЗОШ І-ІІІ ступенів .

  Заступник директора з НВР Придніпровської ЗОШ І-ІІІ ступенів С.Л. Лучанова презентувала «Моніторинг якості предметної навченості ( у рамках педагогічного аудита)».
  Сивко С.М.- заступник директора з НВР Новоіванівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ознайомила присутніх з теоретичними аспектами проведення та результатами моніторингового дослідження у своєму навчальному закладі з питання «Оцінка ефективності діяльності вчителів-предметників ».

Темою виступу заступника директора з НВР Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Бортник К.І. став «Моніторинг рівня проведення уроків».

Як організувати моніторинг інноваційної діяльності вчителів розповіла Савостьянова Т.О.- заступник директора з НВР Шолоховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

З алгоритмом організації та методикою проведення моніторингу задоволення якістю навчання батьків ознайомила учасників семінару завідувач методичним кабінетом Гулак М.В. Усі виступаючи підготували для колег буклети з практичними рекомендаціями, які стануть у нагоді при проведенні того чи іншого моніторингового дослідження у навчальному закладі. Презентаційні матеріали семінару-практикуму розміщено на сайті відділу освіти у розділі « Семінари, конференції».

 

Завідувач методичним кабінетом відділу освіти Маргарита Гулак