Меню:
Розклад автобусів
Наша адреса:
53211 Дніпропетровська обл. м.Нікополь вул.Дідика,23 Тел.факс 8(05662)5-16-53 е-mail: rajono1@ukr.net
Дякуємо:
Компьютерній фірмі DEVICE
Єдиний освітній центр:
Корисно:

Новини

 В Придніпровському ДНЗ « Теремок» 9 грудня пройшло засідання районного методичного об’єднання для вихователів ДНЗ на тему:
 «Розвиток творчого потенціалу дошкільників за допомогою використання інноваційних методик роботи з гофрованим папером».
На семінарі-практикумі педагоги мали змогу розширити та узагальнити знання про організацію роботи з дітьми дошкільного віку з різними видами аплікації (вибір матеріалу, створення композиції, види аплікації, застосування та дизайн тощо). За допомогою мультимедійних презентацій «Аплікація – вид художньо-естетичної діяльності» педагоги ознайомились з історією виникнення аплікації, її застосування в минулому та в теперішньому часі та «Методики роботи з дітьми з використанням гофрованого паперу» познайомились з ППД з даної методики. Була презентована виставка готових виробів з гофрованого паперу, виготовлених педагогами Придніпровського ДНЗ «Теремок».
Практична частина пройшла у вигляді майстер-класів «Новорічна прикраса на ялинку», «Ялинка – феєрверк», «Веселий сніговичок» та «Красуня – Снігуронька», на яких підгрупи педагогів самостійно обрали майстер-клас та оволоділи методикою роботи з гофрованим папером. Наостанок вихователі отримали пам’ятки та рекомендації з використання різних видів паперу під час організації художньо-естетичної діяльності з дітьми дошкільного віку.

Методист методичного кабінету Юркович Т.В.