Меню:
Розклад автобусів
Наша адреса:
53211 Дніпропетровська обл. м.Нікополь вул.Дідика,23 Тел.факс 8(05662)5-16-53 е-mail: rajono1@ukr.net
Дякуємо:
Компьютерній фірмі DEVICE
Єдиний освітній центр:
Корисно:

Новини

     У жовтні місяці юні натуралісти області брали участь в масових еколого-натуралістичних заходах, зокрема в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу “Мій рідний край – моя земля”, який традиційно проводиться  у формі обласного зльоту юних натуралістів з метою розвитку творчих здібностей учнів, екологічної свідомості особистості, підвищення ефективності навчально-дослідної роботи в галузі біології, екології, сільського та лісового господарства, створення умов для самовдосконалення та творчої реалізації особистості.
12 жовтня 2016 року на базі  комунального закладу освіти “Дніпропетровський обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” (директор Педан Ю.Ф.) зібралися найкращі юні натуралісти Дніпропетровщини, які змагалися у трьох секціях:
-“Практична природоохоронна робота та екологія”;
-“Квітникарство та озеленення”;
- “Експериментальна робота з біології, продуктивна праця та дослідницька робота в галузі сільського та лісового господарства”.
Всі учасники заходу звітували про свою особисту участь в конкурсах, акціях  еколого-натуралістичного напряму, проведенні експериментально-дослідницької роботи.
З метою залучення учнів до роботи з моніторингу рідкісних та зникаючих видів комах, дослідження та впровадження в практику біологічних методів захисту лісу, саду та сільськогосподарських культур від шкідників в закладах освіти з квітня по жовтень поточного року проводився обласний етап Всеукраїнського еколого-натуралістичного походу “Біощит”. Протягом тривалого часу учні Першотравенської ЗОШ на чолі з класними керівниками проводили дослідження життя мурах, виявляли їх гнізда, паспортизували виявлені комплекси, проводили огородження мурашників. Класні керівники провели цікаві виховні заходи за темами: «Цікавий світ мурашок», «Допоможемо нашим друзям», «Мурашки – корисні», учні виготовили плакати «Захистимо маленьких жителів планети», створили презентації.
У 2016 році на розгляд  обласного журі Конкурсу було подано 13 робіт учасників  .Конкурс проводився за операціями: “Мурашка”, “Джміль”, “Махаон” та “Реміза”. В межах операції “Мурашка” працювали 8 учасників Конкурсу. Честь Нікопольського району захищали учні 7 класу Першотравенської ЗОШ Ковпашко Віолетта та Білий Іван, вихованці гуртка  “Стежками рідного краю”  (керівник Петрик Людмила Михайлівна), які стали переможцями, посівши І місце за найбільшою кількістю балів.
Вітаємо з відмінним результатом, дякуємо за кропітку працю учням, учителям Першотравенської ЗОШ  та директору школи Дем’яновій Л.Л. за організацію роботи педагогічного та учнівського колективів. Бажаємо подальших успіхів!


Методист методичного кабінету  Мартіян Ю.В.