Меню:
Розклад автобусів
Наша адреса:
53211 Дніпропетровська обл. м.Нікополь вул.Дідика,23 Тел.факс 8(05662)5-16-53 е-mail: rajono1@ukr.net
Дякуємо:
Компьютерній фірмі DEVICE
Єдиний освітній центр:
Корисно:

Новини

Давня мудрість говорить: «Хто стоїть на
місці, той відстає». А хто не хоче  відставати,
мусить рухатися вперед, і не зупинятися, а, досягнувши вершини, підійматися вище.
У цьому й полягає основна місія сучасного вчителя.

Наш час потребує лідерів нової формації, людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно. Ось чому необхідні пошук і підтримка учнівської молоді, чиї особистісні переконання, спрямовані на активну участь у громадському житті, молоді, яка має організаторські здібності, усвідомлює себе потенційним лідером, має бажання використовувати свою енергію та здібності заради інших.
Цілком очевидно, що уміння управляти суспільством стануть надбанням людини тоді, коли вони будуть прищеплені в дитячі роки.
З цією метою на базі Капулівської ЗОШ  І –ІІІ ст. відбувся семінар – практикум для педагогів – організаторів  на тему: « Організація діяльності Школи лідерів з розвитку лідерських якостей та творчих здібностей школярів».
Присутніх привітали від усієї душі та провели екскурс школою директор Болюк В.О., заступник директора з НВР Горобей С.Д.
Вчитель історії Гаркуша О.С. спільно із дитячою учнівською організацією провели екскурсію до  шкільного історичного музею.
Методист методичного кабінету Гончар І.О. ознайомила присутніх з процесом виховання лідерських якостей школярів, як напрямком виховної роботи, який органічно включений у загальну виховну систему шкіл, класів.
Цікавою та насиченою була практична частина семінару, в якій учасники мали змогу дізнатись про методи і прийоми виховної роботи з учнями..

Голова методичного об’єднання класних керівників Капулівської ЗОШ Бізугла А.О. провела тренінг « Роль особистості класного керівника у формуванні працездатного учнівського колективу», на якому визначила орієнтири сучасного вчителя та класного керівника, нагадала елементи педагогічної майстерності педагога як організатора учнівського колективу, визначила яким має бути класний керівник у сучасній школі.
Педагог – організатор Ніконенко Ю.В. презентувала із досвіду роботи школи діяльність органу учнівського самоврядування та виховний захід « Посвята в козачата» за участю дитячої громадської організації старшокласників та « Козачат».
З незабутніми враженнями, здобутим досвідом та сповненими бажаннями працювати, учасники семінару повернулися додому.

Методист методичного кабінету     Гончар І.О.