Меню:
Розклад автобусів
Наша адреса:
53211 Дніпропетровська обл. м.Нікополь вул.Дідика,23 Тел.факс 8(05662)5-16-53 е-mail: rajono1@ukr.net
Дякуємо:
Компьютерній фірмі DEVICE
Єдиний освітній центр:
Корисно:

Новини

14 жовтня, на свято Покрови Пречистої Богородиці, відзначається День українського козацтва.
Потенціал, який несе в собі Українське козацтво, може бути використаний для патріотичного виховання громадян у дусі відродження лицарського духу та любові до України, готовності захищати її територіальну цілісність. Тому вітаємо, всіх, хто вважає себе українським козаком і береже в собі пам’ять про славних лицарів запорозьких, із Днем українського козацтва.
Відповідно до доручення голови облдержадміністрації від 10.10.2016 № 07-84/0/35-16 «Про підготовку та проведення заходів щодо відзначення в області Дня захисника України » навчальними закладами Нікопольського району проводились урочисті заходи та покладання квітів загиблим воїнам на території селищної та сільських рад.
Уроки мужності  за темою « Герої живуть поруч»  із виступами учасників АТО не залишили кожного з присутніх байдужими за долю нашого українського народу, героїв АТО,  ( в 22 навчальних закладах району – 1600 учасників).
Традиційними в  районні стали спортивні змагання «Олімпійський дует – вчитель – учень » на призи воїна АТО старшого лейтенанта Андрія Терещенко ( 18 команд – 36 учасників). Шкільні спортивні змагання  серед учнів з легкої атлетики, футболу, міні футболу, естафети, присвячені Дню захисника України ( 3234 учасника);
Залучені волонтерські загони ( 24 ) для надання адресної допомоги ветеранам війни, вдовам загиблих воїнів та жертвам нацизму. Проведені молодіжні соціальні акції «Від покоління до покоління», «Ветеран живе поруч», «Тобі ветеране»;
Організовані в шкільних бібліотеках книжкові виставки та огляди художньої та історичної літератури з військово – патріотичної тематики.

 

Методист методичного кабінету                                     Гончар І.О.