Меню:
Розклад автобусів
Наша адреса:
53211 Дніпропетровська обл. м.Нікополь вул.Дідика,23 Тел.факс 8(05662)5-16-53 е-mail: rajono1@ukr.net
Дякуємо:
Компьютерній фірмі DEVICE
Єдиний освітній центр:
Корисно:

Новини

Згідно з Планом основних заходів, пов’язаних з 30-ю річницею Чорнобильської катастрофи, з метою збереження пам’яті про мужність і самопожертву учасників ліквідації наслідків аварії – наших  співвітчизників, вшанування пам’яті жертв трагедії  в навчальних закладах  Нікопольського району проведені заходи:

  • Єдиний урок мужності на тему: « Чорнобильський слід на землі, в долях, у душах…» ( 26.04.2016) за участю ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЄС, єдину виховну годину « Нам лишається пам’ять, що світить життям і любов’ю» ( 14.12.2016 р).
  • Семінари, лекції з висвітлення проблем атомної безпеки України за участю учнівської молоді та науковців, що досліджують ці проблеми; круглі столи на тему: « Чорнобиль та міжнародна спільнота»,«Чорнобильська Зона. Загальноукраїнський контекст » ( березень - квітень ).
  • Виховні години, інформаційні хвилини, лінійки пам’яті з вшануванням жертв хвилиною мовчання; літературно – музичні композиції на тему : « Життя відроджується знов, звільняючись від атомних оков!», « Ви чули, як плаче спустошена Прип’ять, за скоєний гріх розіп’ята живцем» ( березень - квітень ).
  • Бібліотечні виставки, музейні експозиції («Українська влада і Чорнобиль», «Чорнобиль: мовою цифр», « Повертаються лелеки у Чорнобильські краї…» та ін. (березень-квітень)
  • Цикл бібліотечних годин « Чорнобильська тема» у світовому кіно, літературі та музиці» із переглядом та наступним обговоренням художніх стрічок, які висвітлюють Чорнобильські події у квітні 1986 року ( «Аврора», « У суботу» тощо) (квітень).
    Учителі та учні взяли активну участь в  акції « Запали свічку» 25 квітня 2016 року о 20.00.

Методист методичного кабінету    Гончар І.О.