Меню:
Розклад автобусів
Наша адреса:
53211 Дніпропетровська обл. м.Нікополь вул.Дідика,23 Тел.факс 8(05662)5-16-53 е-mail: rajono1@ukr.net
Дякуємо:
Компьютерній фірмі DEVICE
Єдиний освітній центр:
Корисно:

Новини

22 квітня в рамках Міжнародного Дня Землі з метою виховання громадської активності й соціальної відповідальності юних громадян України у всіх загальноосвітніх  навчальних закладах району було проведено ряд заходів:

  • тематичні лінійки «Живе обличчя моєї Землі»;
  • прибирання прилеглих  територій;
  • упорядкування Меморіалів Слави;
  • проведення усних журналів, виховних годин, екологічних уроків «Марш Зеленої планети», «Не дай Землі стати пустелею», «Чистота довкілля – запорука здоров’я»;
  • упорядкування клумб;
  • висадження дерев на територіях шкіл тощо.

Школярі разом з вчителями пройшли «маршем» вулицями рідних сіл, використовуючи транспаранти з надихаючими та інформативними написами «Світ без відходів», «Землю треба цінувати, берегти!», «Своїми руками змінимо світ на краще», «Бережіть довкілля!», з власними малюнками та стінгазетами, де закликали всіх мешканців  до збереження довкілля.
У школах пройшли екологічні акції «Здай вторинну сировину – збережи довкілля від забруднення». Серед учнів 5-6 класів  були проведені конкурси малюнків «День Землі-2016», «Наша зелена та блакитна Земля!», виступи екологічних агітбригад «Збережемо безцінний дар природи – земельні ресурси!», мета яких заклик до збереження нашої планети.
У закладах освіти проведено інформаційні хвилинки «Ми – жителі Землі», організовано випуск листівок «Бережи природу», які учні та вчителі розповсюдили серед односельців. Учні старших класів взяли участь у конкурсі рефератів «Зупинись, доки природа не зупинила тебе!», організовано фотоконкурс «Рідна земля» тощо.
Також в рамках щорічної Всеукраїнської соціально-екологічної акції «Зробимо Україну чистою разом!»  були проведені заходи з благоустрою територій шкіл та прилеглих закріплених територій, а саме насадження квітів, газонів, висадка кущів та дерев, зелених насаджень, прибирання місць відпочинку, меморіальних місць, парків, скверів, алей. Учасники Акції займалися ліквідацією  сміттєзвалищ та стихійних накопичень побутових відходів.
Метою Акції є не лише благоустрій та озеленення території, а й реалізація екологічних проектів на рівні громади, залучення органів учнівського самоврядування до екологічних акцій, підтримка волонтерського руху, тому в рамках Акції були проведені виховні години, еко-квести, флеш-моби, покази фільмів під гаслом «Я люблю природу» та інші заходи екологічного спрямування.

Методист методичного кабінету Мартіян Ю.В.