Меню:
Розклад автобусів
Наша адреса:
53211 Дніпропетровська обл. м.Нікополь вул.Дідика,23 Тел.факс 8(05662)5-16-53 е-mail: rajono1@ukr.net
Дякуємо:
Компьютерній фірмі DEVICE
Єдиний освітній центр:
Корисно:

Новини

Педагогічна ідея - це повітря, в якому розправляє

крила педагогічна творчістПеПедагогічна ідея - це повітря, в якому розправляє крила педагогічна творчість.

(Василь Сухомлинський)

едагічна творчістьвккрипппкрикрила якому розправляє крилаВасиль Сухомлинський)

20 квітня 2016 року на базі методичного кабінету  відбулося засідання  круглого столу заступників директорів шкіл з виховної роботи. Педагоги району обмінялись досвідом своєї роботи на тему « Впровадження інноваційних технологій в діяльності виховної роботи».
Керівник має усвідомити, що домінантою сучасного освітнього процесу є творча функція, яка віддає пріоритет формуванню творчої особистості. Основні завдання сучасного керівника: своєчасне отримання наукової та методичної інформації; необхідність володіти ІКТ самому керівнику – мотивувати, повести за собою всіх членів педколективу – забезпечити матеріальну базу школи, яка відкриє шлях до впровадження інноваційних технологій в управлінську діяльність. Основний принцип: вчитись самому, вчитись у інших, самому вчити інших.
Мета роботи засідання – вивчення передового досвіду педагогічних працівників щодо впровадження інноваційних технологій у виховній роботі зі        школярами.
Особливості організації та ключові поняття засідання круглого столу було висвітлено у виступі  голови районного методичного об’єднання Волошиної Л.І.
З питання «Інноваційні технології розвитку особистості дитини в позаурочний час» виступила заступник директора з ВР Червоногригорівської ЗОШ І –ІІІ ст Ландо А.В. Цікавим досвідом своєї  роботи поділились Мовчан О.І ( Першотравенська ЗОШ), Пірковець Н.І. ( Павлопільська ЗОШ).
Учасники круглого столу обговорили особливості застосування педагогічних технологій у виховному процесі та роботі шкільного методичного об'єднання керівників класних керівників
Отримавши  необхідне методичне забезпечення  та задоволення від проведеного заходу, заступники директорів з виховної роботи повернулися до школи, щоб продовжити роботу та досягти високих результатів у запланованій  діяльності.

Методист методичного кабінету    Гончар І.О.