Меню:
Розклад автобусів
Наша адреса:
53211 Дніпропетровська обл. м.Нікополь вул.Дідика,23 Тел.факс 8(05662)5-16-53 е-mail: rajono1@ukr.net
Дякуємо:
Компьютерній фірмі DEVICE
Єдиний освітній центр:
Корисно:

Новини

19 квітня 2016 року в місті Нікополі пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція «Варіативність організаційних форм компетентнісно-орієнтованого навчання у початковій школі», в якій взяли участь представники відділу початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України, КВНЗ «Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти», педагогічні працівники навчальних закладів України. Нікопольський район на заході представляли Гулак М.В - завідувач методичним кабінетом відділу освіти, Юркович Т.В.- методист методичного кабінету відділу освіти, Степаненко Т.Г. – директор Олексіївської ЗОШ І-ІІІ ст., Давидчук І.В.- директор Чкаловської ЗОШ І-ІІІ ст., Ненашева Л.О. та Модна Л.Г.- керівники районних методичних об’єднань вчителів початкових класів. Людмила Григорівна Модна - вчитель Першотравенської ЗОШ І-ІІІ ступенів взяла участь у роботі секції « Моделювання організаційних форм навчання предметів « Природознавство» і «Я у світі».
         Метою роботи конференції було відпрацювання єдиних поглядів щодо нових стандартів у початковій освіті та їх подальше впровадження в освітній простір. Учасники конференції мали можливість познайомитись із перспективами розвитку початкової освіти безпосередньо від тих, хто формує сучасну педагогічну парадигму, а також поставити свої запитання і отримати кваліфіковані відповіді щодо найактуальніших проблем, котрі виникають у педагогів у їх щоденній практиці.
Освітяни міста презентували власний досвід щодо впровадження інноваційних технологій в навчально-виховний процес початкової ланки.
Людмила Григорівна Модна - вчитель Першотравенської ЗОШ І-ІІІ ступенів взяла участь у роботі секції « Моделювання організаційних форм навчання предметів « Природознавство» і «Я у світі».
За результатами конференції були вироблені методичні рекомендації для продовження роботи за темою конференції, а також вручені сертифікати педагогам міста та області.


Завідувач методичним кабінетом М.В.Гулак