Меню:
Розклад автобусів
Наша адреса:
53211 Дніпропетровська обл. м.Нікополь вул.Дідика,23 Тел.факс 8(05662)5-16-53 е-mail: rajono1@ukr.net
Дякуємо:
Компьютерній фірмі DEVICE
Єдиний освітній центр:
Корисно:

Новини

Кожна молода людина прагне стати успішною у житті. Визначальна роль у формуванні конкурентної особистості беззаперечно належить школі. У рамках роботи над І етапом науково-методичного проекту навчальних закладів Нікопольського району « Створення системи педагогічних умов для соціалізації особистості на основі інноваційних освітніх проектів» 13 квітня 2016 року колектив Покровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  зустрічав учасників обласного семінару-практикуму директорів кращих сільських шкіл Дніпропетровської області на тему «Створення ситуації успіху як напрямок соціалізації особистості».
На захід були запрошені представники КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» навчально-методичного відділу організації неперервного навчання керівних кадрів Якименко Л.І. та Кондратьєва А.В., начальник відділу освіти Сербовка І.В., завідувач методичним кабінетом Гулак М.В., методист Гончар І.О., 18 директорів кращих сільських шкіл Дніпропетровщини.
Зустріч гостей відбулася у центрі села за українською традицією з хлібом-сіллю. Біля пам’ятника кошовому отаману запорозьких козаків Петру Калнишевському з вітальним словом до запрошених звернувся голова Покровської сільської ради М.В.Хнюкало. Він презентував сучасне село Покровське, розповів про те, що зроблено та поділився планами на майбутнє. Наші колеги одразу відмітили і якість доріг у населеному пункті, і сучасний дизайн автобусних зупинок, і те як розвивається інфраструктура Покровського.
Директор історико-краєзнавчого музею Л.А.Гладкочуб разом з учнями школи провела захопливу подорож з минулого у сучасне рідного села. Гості з цікавістю розглядали експозиції музею та слухали коментарі екскурсоводів. На окремому стенді фотографії та інформація про мешканців села Покровське, які досягли значних успіхів у кар’єрі, громадському житті.
Засідання професійного клубу директорів відкрила начальник відділу освіти І.В.Сербовка. Вона відзначила актуальність теми семінару для сучасної української школи.
З педагогічними умовами реалізації ситуації успіху як стимулу і фактору інтелектуального розвитку школярів ознайомила присутніх завідувач методичним кабінетом відділу освіти М.В.Гулак. Вона акцентувала увагу на тому, що створена педагогом ситуація успіху стає точкою відліку для дитини у взаєминах з оточуючими, для подальшого руху вгору. Заряд активного оптимізму, здобутий в юності, гартує характер, підвищує життєву стійкість особистості, сприяє перетворенню та реалізації духовних сил. Створення ситуації успіху виробляє найціннішу людську якість – стійкість у боротьбі з життєвими труднощами.
Директор школи Т.О.Ткаченко презентувала рідну школу. Розповіла гостям про випускників, якими пишається і школа, і односельці, про колег-педагогів, які так як і вона сама, закінчували Покровську школу. Виставка творчих робіт учнів та вчителів не залишала байдужим нікого.
Практичний блок складався з двох творчих лабораторій, де учасники семінару відвідали виховні заходи, інтелектуальну гру, побачили уривки уроків з різних предметів. У кінці заходу на учасників чекав учнівський концерт «Пісня буде поміж нами» і подарунки-обереги.
Усі запрошені на семінар-практикум відзначили високий рівень методичної підготовки вчителів школи, тісну співпрацю і допомогу школі сільської ради. А рівень матеріального забезпечення Покровської ЗОШ викликав і захоплення, і заздрощі. Саме завдяки сучасним кабінетам, обладнанню, засобам навчання педагог зможе створити умови , в яких кожна дитина буде відчувати себе успішною. І впевнено крокуватиме по життю не соромлячись того , що народився і виріс у селі.
P.S. Від імені ректора Дніпропетровського інституту післядипломної педагогічної освіти Романенка М.І. 20.04.2016 у відділ освіти надійшли листи – подяки сільському голові Миколи Вікторовичу Хнюкалу та директору школи Тетяні Олександрівні Ткаченко за високий професійний рівень та якісне інноваційно-змістове навантаження проведеного заходу.
Завідувач методичним кабінетом М.Гулак