Меню:
Розклад автобусів
Наша адреса:
53211 Дніпропетровська обл. м.Нікополь вул.Дідика,23 Тел.факс 8(05662)5-16-53 е-mail: rajono1@ukr.net
Дякуємо:
Компьютерній фірмі DEVICE
Єдиний освітній центр:
Корисно:

Новини

Виживає не сильніший і не розумніший, а той, хто найкраще реагує на зміни,
що відбуваються (Гордон Драйден)
Педагог мусить досягти успіху, щоб його досягли учні, а учні мають досягти успіху, щоб його досягли держава й суспільство. Безперечно, у розв’язанні цієї вагомої проблеми провідне місце належить тим, хто найближче стоїть до вчителя - адміністрація навчального закладу, а особливо заступник директора з навчально- виховної роботи, який опікується роботою з педагогічними кадрами щодо підвищення їхньої професійної компетентності.
15 березня на базі методичного кабінету відділу освіти відбулася презентація досвіду заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи, які атестуються у 2016 році з питання «Роль заступника директора школи з НВР у запровадженні педагогічних і управлінських технологій-як визначальних чинників позитивних зрушень у сучасній освіті».
Вступне слово перед присутніми виголосив в.о начальника відділу освіти Нікопольської райдержадміністрації В.Ю.Попок. Перед колегами з творчими звітами виступили Ананова Т.О. ( Лошкарівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Городецька Н.І. (Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ст.), Гаврилюк Г.Г.(Кіровська ЗОШ І-ІІІ ст.), Мельник Л.В. (Павлопільська ЗОШ  І-ІІІ ст.), Посохов І.А.(Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Савостьянова Т.О. ( Шолоховська ЗОШ І-ІІІ ст.) Демонстрації успіхів та досягнень торкались найбільш актуальних питань у роботі заступника директора з НВР: організація роботи педагогічного колективу школи до інноваційної (участь у проектах), вивчення та узагальнення кращого педагогічного досвіду вчителів, організація та ведення внутрішньошкільного контролю, створення сприятливого психологічного мікроклімату у педагогічному колективі тощо. Завідувач методичним кабінетом відділу освіти  М.В.Гулак від імені усіх присутніх подякувала колегам за набутий практичний досвід та побажала успіхів та нових звершень у професійній діяльності.

Завідувач методичним кабінетом Гулак М.В.