Меню:
Розклад автобусів
Наша адреса:
53211 Дніпропетровська обл. м.Нікополь вул.Дідика,23 Тел.факс 8(05662)5-16-53 е-mail: rajono1@ukr.net
Дякуємо:
Компьютерній фірмі DEVICE
Єдиний освітній центр:
Корисно:

Новини

Ось і завершилися учнівські інтелектуальні випробування.  Пройшли ІІІ (обласні) етапи Всеукраїнських  олімпіад з навчальних дисциплін, у яких брали участь учні нашого району, переможці районних етапів.
Призерів ІІІ ( обласного ) етапу олімпіад маємо із шести предметів, а з  семи предметів – у десятці кращих -  непоганий показник для району. Це свідчить про те, що у загальноосвітніх школах Нікопольського району працюють висококваліфіковані педагоги, які дають ґрунтовні знання школярам, проводять науково-дослідницьку роботу, працюють із творчо обдарованими дітьми.
Та й учні наші працюють наполегливо, творчо, досліджують, експериментують,  щоб досягти найкращих результатів та не підвести район на обласних випробуваннях.
Тож сьогодні хочемо привітати призерів обласних етапів олімпіад та вчителів, які їх підготували. За зайняте ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови вітаємо ученицю 10 класу Кам’янської ЗОШ Ступак Катерину, вчителя Шумову Інну Віталіївну та ученицю 9 класу Капулівської ЗОШ Білу Віталію, вчителя Болюк Валентину Олексіївну.
Вітаємо Чабаненко Діану, ученицю 8 класу Південної ЗОШ, яка зайняла ІІІ місце в обласному етапі з двох олімпіад: біології та географії, а також її вчителя Хміль Людмилу Іванівну.
Кобяков Дмитро, учень 11 класу Шевченківської ЗОШ разом із вчителем Неплях Інною Іванівною підготували науково-дослідницьку роботу з екології, яка отримала схвалення в області та дала можливість Дмитру брати участь в ІІ турі обласної олімпіади, де він зайняв ІІІ призове місце. Вітаємо Дмитра та Інну Іванівну з цією перемогою.
Також хочемо привітати ученицю 9 класу Олексіївської ЗОШ Марченко Лілію за зайняте  ІІІ місце в обласному етапі олімпіади з російської мови та її вчителя Федько Ольгу Володимирівну.
Комплексна робота ( дизайнерська іграшка) та творчий проект Лавриненко Ольги, учениці 9 класу Кам’янської ЗОШ привели у захват членів журі й Оля зайняла ІІІ місце в обласному етапі олімпіади з трудового навчання, щиро вітаємо її та вчителя Рибіну Олену Олександрівну.
Є у нас люди, яким не байдужа доля школи, району, доля держави: одні дають дітям знання, готують творчу особистість, дають дитині ресурс її особистого розвитку, формують нову систему ціннісних орієнтацій і моделей поведінки підростаючого покоління,  другі – вчаться використовувати набуті знання на практиці, адаптуватися до життя, бути гідними громадянами держави, які поважають її мову, культуру, історію. Тож ми щиро вітаємо призерів обласного етапу Всеукраїнських олімпіад та   вчителів, які їх підготували, зичимо наснаги, терпіння, нових злетів!


Методист методичного кабінету Ковтуненко Л.В.