Меню:
Розклад автобусів
Наша адреса:
53211 Дніпропетровська обл. м.Нікополь вул.Дідика,23 Тел.факс 8(05662)5-16-53 е-mail: rajono1@ukr.net
Дякуємо:
Компьютерній фірмі DEVICE
Єдиний освітній центр:
Корисно:

Новини

     16.02.2016 р. на базі Шолоховської ЗОШ І-ІІІ ступенів  відбувся семінар вчителів інформатики. Присутні відвідали відкритий урок в 10 класі на тему «Обробка мультимедійних даних. Створення відеокліпу. Налаштування відеопереходів між його фрагментами», проведений вчителем інформатики Волковим О.Ю.

Вчителі, які атестуються в 2016 році виступили з презентаціями-доповідями. Керівник районного методичного об’єднання Солдатов Д.С. проаналізував участь шкіл у Всеукраїнських олімпіадах з інформаційних технологій, підвів підсумки участі у конкурсі «Бобер».
      Методист відділу освіти  Мартіян Ю.В. ознайомила вчителів інформатики з наказом Міністерства освіти і науки України від 02.02.2016 року № 73 «Про затвердження навчальної програми з інформатики для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів (які вивчали інформатику в 2-4 класах)», акцентувала увагу на проведенні обласного конкурсу учнівських проектів «Школа майбутнього». Метою даного конкурсу є розвиток у школярів вмінь та навичок роботи з новими технологіями скрайбінг-презентацій. Всі отримали гарні враження від зустрічі та з найкращими побажаннями подальших успіхів у роботі роз’їхалися по домівках.

Методист методичного кабінету Мартіян Ю.В.