Меню:
Розклад автобусів
Наша адреса:
53211 Дніпропетровська обл. м.Нікополь вул.Дідика,23 Тел.факс 8(05662)5-16-53 е-mail: rajono1@ukr.net
Дякуємо:
Компьютерній фірмі DEVICE
Єдиний освітній центр:
Корисно:

Новини

Не той козак, хто довгі вуса має 
І хто горілку лячно п’є. 
А той, хто за Вкраїну вболіває 
Та ворогів сміливо б’є.

Шостий рік поспіль на Дніпропетровщині проходить міжнародний форум «Кіноасамблея на Дніпрі» при підтримці народного депутата України Андрія Шипко. Правда про нас – в документальному кіно» - такий традиційний лозунг «Міжнародної кіноасамблеї на Дніпрі».
Андрій Шипко надав  підтримку документалістам у створенні фільму « Отаман» про кошового отамана Івана Сірка, могила якого знаходиться саме на Нікопольщині.
 Іван Сірко – яскрава особистість, наша національна гордість. Він є прикладом непохитної лицарської доблесті, мужності, вірності та безмежної любові до рідної землі. Його ім’я оспіване в думах і піснях, воно увійшло в легенди, стало символом не лише запорозького козацтва, а й  волелюбного українського народу.
Наш історичний край зазвучить із новою силою. Бо нам є що показати і про що розповісти.
Захід розпочався різноманітніми виставками, виступом народних талантів. 
Не зважаючи на вихідний день, люди не поспішали розходитися після перегляду фільму. Глядачі хочуть спілкування . 30 січня вони прийшли до Капулівського БК, щоб познайомитись з маловідомими історичними фактами. А організатори « Кіноасамблеї
на Дніпрі -2016» зробили все, щоб  глядач мав можливість бачити хороше документальне кіно про свій козацький край, свою історичну спадщину, минуле та сучасне.

 

Методист методичного кабінету      Гончар І.О.