Меню:
Розклад автобусів
Наша адреса:
53211 Дніпропетровська обл. м.Нікополь вул.Дідика,23 Тел.факс 8(05662)5-16-53 е-mail: rajono1@ukr.net
Дякуємо:
Компьютерній фірмі DEVICE
Єдиний освітній центр:
Корисно:

Новини

   

 

   

З 16 січня по 20 квітня 2017 р. на базі Комунального закладу «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» був проведений обласний конкурс методичних матеріалів з інтегрування змісту випереджаючої освіти для сталого розвитку у навчально-виховний процес ДНЗ та ЗНЗ серед педагогічних працівників «Сталий розвиток – краще майбутнє для всіх». Мета Конкурсу: підвищення методологічної та методичної культури педагогічних працівників, фахової обізнаності у питаннях випереджаючої освіти для сталого розвитку, впровадження інноваційних технологій ітегрування змісту випереджаючої освіти для сталого розвитку у навчально-виховний процес дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Дніпропетровської області.
     У конкурсі прийняло участь 412 конкурсантів, було подано 356 розробок. Серед учасників та переможців були й освітяни Нікопольського району.      
     В номінації ""Розробки навчальних програм спецкурсів, факультативів або навчальних блоків (інтегрованих уроків), дидактичних матеріалів для різних вікових категорій учнів загальноосвітніх навчальних закладів, вихованців дошкільних та позашкільних навчальних закладів" представлена проектна робота Шолоховської ЗОШ І-ІІІ ступенів Нікопольської районної ради (директор Натиканий В.В.) на  тему: «Водоспад – степова перлина Дніпропетровщини».
      В номінації "Розробки просвітницьких заходів для дорослих в інтересах сталого розвитку в системі науково-методичної роботи закладу" представлена  робота Лошкарівської ЗОШ  І-ІІІ ступенів Нікопольської районної ради  (директор Бараненко Т.М.) на тему: "Впровадження енергосберігаючих технологій-одне з пріоритетних завдань оновленої школи".
       В номінації «Розробки сценаріїв виступів агітбригад, акцій, проектів з питань випереджаючої освіти для сталого розвитку для учнів загальноосвітніх навчальних закладів» представлена робота Чкаловської ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор Давидчук І.В.) на тему: "Збережемо красу Землі".
      В номінації «Розробка позакласного заходу (свята, навчального проекту, змагання) з питань випереджаючої освіти для сталого розвитку для учнів початкової школи» представлена робота · Яременко Олени Вікторівни, учителя початкових класів Чкалівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Нікопольської районної ради на тему: «Екологічне свято «Енергозбереження - найдешевше й екологічно чисте джерело енергії» для учнів початкових класів». почесне 2 місце у конкурсі.
      26.04 2017 переможцям конкурсу «Сталий розвиток – краще майбутнє для всіх» вручені дипломи.Також всі учасники конкурсу отримують відповідні сертифікати.

Методист методичного кабінету Буберенко Я.В.