Меню:
Розклад автобусів
Наша адреса:
53211 Дніпропетровська обл. м.Нікополь вул.Дідика,23 Тел.факс 8(05662)5-16-53 е-mail: rajono1@ukr.net
Дякуємо:
Компьютерній фірмі DEVICE
Єдиний освітній центр:
Корисно:

Новини

Проходять роки після аварії на Чорнобильській АЕС, але біль не вщухає, тривога не полишає людей, пов'язаних скорботним часом ядерного апокаліпсису. 
Зараз в Україні проживає 3 млн. потерпілих від аварії на ЧАЕС, в тому числі майже 100 тис. дітей, 45 тис. інвалідів і 33 тисячі учасників ліквідації чорнобильського лиха.
Суворий іспит тримали всі: пожежні, будівельники, медики, спеціальні частини хімічного захисту, підрозділи міністерства оборони. На ліквідацію трагедії всього людства поїхало більше 1000 наших земляків. Вони проявили мужність, героїзм, відвагу. Ціною своїх життів вони врятували людство від страшної біди, вони загасили полум’я, не допустили непередбачених подій.
26 квітня 2017 року в навчальних закладах району відбулися: тематичні лінійки, присвячені Чорнобильській катастрофі, уроки мужності та патріотизму « Мужність і біль Чорнобиля» , зустріч з учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЄС.
Пам’ять загиблих героїв – ліквідаторів учасники зібрання вшанували хвилиною мовчання.
Створені і постійно діють виставки художньої та наукової літератури
« Дзвони Чорнобиля».
Організовано перегляди відео репортажу « Катастрофа на Чорнобильській АЄС».
Урятований світ- найкращий пам’ятник тим, хто загинув  у чорнобильському пеклі. Пам’ятаємо про них і робимо все, щоб ніколине падала на землю гірка зірка Полин….
Методист методичного кабінету   І.О. Гончар